Shalom – rekolekcje wspólnoty z Gostynina

W dniach od 10-12 marca 2017 Wspólnota św. Pawła z Gostynina przeżyła rekolekcje w domu formacyjnym „Studnia” w Płocku. Poprowadził je ks. Marcin Krzysztoszek – Pallotyn. Hasłem przewodnim rekolekcji było słowo SHALOM – pokój oraz słowo (z 2 Kor 4, 7-9 ).

Ks. Marcin w piękny sposób przekazał naukę poznania siebie i własnej wartości – kim jestem w o czach Boga. Nie sposób tu nie zacytować słów księdza, które każdemu z uczestników pozostaną w pamięci: „Każdy z nas jest cudownym oryginałem dla Boga” oraz inne: „Bóg jest miłością objawioną, która trwa i trwa i nie ma końca .” Dziękujemy Panu za ten błogosławiony czas, za możliwość bycia Jezusem i ze sobą – jako wspólnotą, za uzdrawiającą moc Spowiedzi Św., za głębokie treści konferencji, za cudowną atmosferę. Chwała Panu za ten święty czas. Rekolekcje „Shalom” rozpoczynają w gostynińskiej wspólnocie wchodzenie w czas „Złotego Jubileuszu” Odnowy w Duchu Świętym w Kościele.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ewangelizacja, Informacje z parafii i wspólnot. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.