Ogólnopolskie rekolekcje małżeńskie 2018

Polecamy rekolekcje małżeńskie organizowane przez ogólnopolską diakonię małżeńską Odnowy. Zgłoszenia do Norberta i Asi Dawidczyków. Odbierają każdy telefon ! Jeśli nie mogą odebrać, to oddzwaniają. Norbert tel. 600 202 904, albo e-mail: jnf@o2.pl
13 – 15.04.2018 r. – weekend dla rodzin w Popowie k. Warszawy „O przebaczeniu w małżeństwie”
3 – 8.05.2018 r. – małżeńskie rekolekcje „W Drodze” (Ostrołęka – Medjugorie – Ostrołęka)
09.07 – 15.07.2018 r. – rekolekcje dla rodzin w Kamienicy w górach (turnus podstawowy)
11.08 – 17.08.2018 r. – rekolekcje dla rodzin w Szczawnicy z indywidualnym prowadzeniem.
Co piszą o sobie prowadzący rekolekcje –

Nazywamy się Joanna i Norbert Dawidczykowie. Jesteśmy małżeństwem od 2001 r. i każdy kolejny dzień małżeńskiego kroczenia razem jest dla nas wielką radością i darem. Mamy troje dzieci na ziemi: Frania, Marysię i Basię oraz jedno w Niebie – Ignasia. Od 1997 r. jesteśmy związani z Odnową w Duchu Świętym. Od ponad 10 lat czujemy się szczególnie wezwani do posługi na rzecz rodzin, a głównie małżeństw, które chciałyby odkurzyć małżeńską miłość lub naprawić to i owo w swoim związku. Z tego powodu w ciągu roku, w różnych rejonach Polski, współprowadzimy tygodniowe rekolekcje dla rodzin i dla narzeczonych. Dodatkowo organizujemy także wyjazdowe weekendy dla rodzin oraz stacjonarne dni skupienia, randki małżeńskie i konferencje tematyczne. Możemy śmiało powiedzieć, że pomoc małżeństwom stała się naszą misją i pasją.
W związku z tym wzbogacamy swą wiedzę i umiejętności, aby owocniej współpracować z małżonkami i Łaską Bożą. Skończyliśmy studia podyplomowe „Mediacja w rodzinie i konflikty rodzinne” w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, kurs dla nauczycieli naturalnego planowania rodziny, uzyskaliśmy misję biskupią dla doradców życia rodzinnego, Asia ukończyła 2 – letnie Poradnictwo Psychologiczne w Stowarzyszeniu Psychologów Chrześcijańskich w Warszawie, a Norbert jest po drugim roku Psychoterapii w tym samym Stowarzyszeniu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ewangelizacja, Rekolekcje ogólnopolskie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.